WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Specjalizujemy się w tworzeniu wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu spójnej identyfikacji wizualnej ich marki. Zatrudniamy fachowców, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowana reklama wewnętrzna i zewnętrzna nie stanowi dla nas dużego problemu. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku oraz odpowiedniego przygotowania do aplikacji materiałów. Nasze wydruki wielkoformatowe charakteryzują się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne.

Cechy te powodują, że mogą one być wykorzystywane zarówno w ekspozycjach wewnętrznych np. reklamy podłogowe, systemy prezentacyjne, jak i zewnętrznych np. wolnostojące tablice reklamowe, wielkoformatowe reklamy na budynkach, reklamy na środkach transportu.

Dysponujemy największą w Gdyni drukarką wielkoformatową o szerokości wydruku 3200mm.

Reklama wielkoformatowa zewnętrzna jest niezwykle skutecznym narzędziem służącym do kreowania wizerunku firmy oraz promocji produktów lub usług. Jeżeli chcesz zaistnieć na rynku, jeśli chcesz zostawić w tyle swoją konkurencję, jeżeli chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt wykorzystaj druk wielkoformatowy. Dzięki niemu można w łatwy sposób i relatywnie szybko dotrzeć do dużej liczby odbiorców i rozbudować portfolio klientów.

Nasze doświadczenie gwarancją twojego sukcesu.